Łuki myśliwskie

W ostatnich latach łucznictwo przeżywa swój renesans. Zarówno doświadczeni łucznicy, jak i amatorzy łucznictwa muszą dopasować sprzęt do poziomu swoich umiejętności oraz indywidualnych potrzeb. Łuki bloczkowe to modele dedykowane zarówno dla początkujących użytkowników, jak i dla zaawansowanych strzelców. Wyposażone są w dodatkowe funkcje, które podnoszą komfort ich użytkowania.

Łuki myśliwskie - sklep dzikaknieja.pl

Łuki myśliwskie

Znaleziono 2 produkt(ów)

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Filtry aktywne

Precyzja wykonania

Łuki myśliwskie to zaawansowany sprzęt strzelecki, więc do jego użytkowania warto nabrać nieco wprawy i doświadczenia. Sklep myśliwski dzikaknieja.pl dostarcza swoim klientom sprawdzone i solidnie wykonane łuki myśliwskie. Wyróżnia je wysoka jakość, trwałość oraz precyzja oddawanych strzałów. Do wykonania łuków myśliwskich wykorzystuje się wytrzymałe materiały, które zapewniają im wysoką odporność nawet podczas intensywnej eksploatacji.

Duże możliwości konfiguracji produktu

Użycie nowoczesnych technologii gwarantuje bezawaryjną pracę łuku i jeszcze lepszą kontrolę nad strzałem. Łuk bloczkowy, dzięki systemowi bloczków, umożliwia strzelcowi większą kontrolę nad naciągiem łuku, co daje przewagę w precyzji oraz dokładności.

Łuki bloczkowe odpowiednie do polowania i strzelectwa sportowego

Współczesne łuki bloczkowe wykorzystywane są nie tylko podczas polowania, ale ich optymalna budowa sprawdza się również w celach sportowych i rekreacyjnych. W trakcie łowów pozwalają myśliwemu szybko i skutecznie zabić swoją zdobycz. Zazwyczaj posiadają mniejsze rozmiary niż łuki sportowe, dzięki czemu ułatwiają przemieszczanie się z bronią i zwiększają komfort jej użytkowania. Prędkość strzału w łukach myśliwskich jest znacznie wyższa niż w przypadku łuków sportowych. Wyróżnia je także lekkość oraz ciche działanie. Jego zadaniem jest umożliwienie łucznikowi oddawanie mocnych strzałów bez użycia dużej siły.