Zbijaki do broni

Strzelanie na sucho stanowi nieodłączny element treningu strzeleckiego. Ćwiczenia z bronią pomagają trenować mięśnie, kształtować prawidłowe odruchy oraz przyswoić odpowiednią technikę strzelania. W tym celu wykorzystywana jest amunicja treningowa w postaci zbijaków do broni.

Zbijaki do broni - sklep dzikaknieja.pl

Zbijaki do broni

Znaleziono 32 produkt(ów)

Pokazano 1-32 z 32 pozycji

Filtry aktywne

Praktyka czyni mistrza

Dojście do perfekcji w oddawaniu strzałów wymaga systematycznych ćwiczeń. Zbijaki do broni to bezpieczne w użytkowaniu naboje ćwiczebne, które chronią mechanizm uderzeniowy broni przed ewentualnym uszkodzeniem. Amunicja treningowa nie zawiera prochu, spłonki oraz pocisku, dzięki czemu możliwe jest jedynie oddanie strzału na sucho. Oferta sklepu internetowego dzikaknieja.pl obejmuje szeroką gamę zbijaków do broni z przeznaczeniem do różnych kalibrów. Do ich wykonania użyto różnych materiałów. Plastikowe zbijaki do broni to ekonomiczne rozwiązanie o lekkiej konstrukcji. Z kolei zbijaki, do produkcji których zastosowano aluminium, są wyjątkowo trwałe i z powodzeniem mogą być wielokrotnie użytkowane.

Wysoki poziom bezpieczeństwa i efektywny trening

Amunicja treningowa jest wykorzystana do ćwiczeń manualnych, głównie podczas ładowania i rozładowywania broni oraz oddawania tzw. suchego strzału. Strzelanie z użyciem zbijaków do broni sprawia, że iglica jest chroniona przed uszkodzeniem. Dzięki temu możliwe jest odbycie wielu treningów bez ryzyka zniszczenia broni. Kształt i masa zbijaków jest zazwyczaj taki sam, jak w przypadku prawdziwych nabojów. Kolor pozwala je odróżnić od prawdziwej amunicji. Naboje ćwiczebne nadają się idealnie do ładowania magazynku, przeładowywania broni oraz bezpiecznego treningu. Trening strzelecki z użyciem zbijaków do broni nie stanowi zagrożenia dla użytkowników i osób postronnych. Przy zakupie amunicji treningowej nie jest wymagane pozwolenie.