Akcesoria do tłumików

Tłumiki myśliwskie to niezastąpiony i funkcjonalny sprzęt, który powinien znaleźć się na wyposażeniu każdego myśliwego. Ich najważniejszym zadaniem jest redukcja hałasu i poprawa komfortu łowcy podczas polowania. Do montażu tłumików, ich ochrony oraz lepszego funkcjonowania przydają się dedykowane akcesoria, które doceni każdy miłośnik łowów.

Akcesoria do tłumików - dzikaknieja.pl

Akcesoria do tłumików

Znaleziono 19 produkt(ów)

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Filtry aktywne

Większy komfort podczas oddawania strzału

Akcesoria do tłumików myśliwskich stanowią niezbędne elementy zarówno do strzelania, jak i polowań. To produkty proste w obsłudze i bezpieczne dla użytkownika. W tej kategorii w sklepie dzikaknieja.pl dostępne są hamulce wylotowe redukujące odrzut, osłony neoprenowe zapobiegające uszkodzeniom, smar do ochrony gwintu tłumika, wsporniki do lufy, osłony i adaptery gwintu. Przeznaczone są do tłumików różnych marek, o zróżnicowanej średnicy lufy. Zapewniają bezpieczeństwo w trakcie oddawania strzału, a ponadto chronią tłumik przed zabrudzeniem i uszkodzeniem. Wsporniki lufty do tłumików stanowią dodatkowy punkt podparcia gwarantujący stabilizację tłumika oraz jego gotowość do strzału.

Solidne wykonanie i odporność na uszkodzenia

Zastosowanie przeznaczonych do tłumików myśliwskich akcesoriów jest gwarancją bezpieczeństwa użytkownika i sukcesu podczas polowania. Dostępne w naszej ofercie akcesoria do tłumików to produkty najwyższej jakości. Cechują się wysoką wytrzymałością i niezawodnością działania, bez względu na częstotliwość użytkowania. Do ich wykonania wykorzystano trwałe komponenty, które są wyjątkowo odporne na działanie różnych czynników zewnętrznych. Akcesoria do tłumików myśliwskich zostały zaprojektowane tak, aby zachować swoje właściwości w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. To rewolucyjne rozwiązania, które pozwalają zaoszczędzić cenny czas podczas łowów.