Z dumą możemy powiedzieć o sobie, że jesteśmy jednym z największych sklepów z fotopułapkami, laserami do przystrzeliwania broni oraz sygnałówkami myśliwskimi na rynku.

 

Chętnie służymy Państwu naszą wiedzą i doświadczeniem.

 

Zapraszamy wszystkich do naszego sklepu stacjonarnego oraz internetowego.

 

Dzięki naszej wiedzy i profesjonalnemu podejściu zaufało nam już tysiące klientów, a także wiele instytucji państwowych - między innymi:

  • Nadleśnictwa
  • Parki Narodowe
  • Straż Miejska
  • Straż Graniczna
  • Urzędy Gminy i Miasta

 

NASZA HISTORIA

Formalnie historia naszej firmy zaczyna się w 2014 roku, kiedy to oficjalnie rozpoczęła działalność firma o nazwie FIRE Magdalena Kurtyka. Jednak nasza historia jest dużo dłuższa, gdyż doświadczenie zbieraliśmy w naszej rodzinnej firmie z Brzeska już od 2008 roku.

 

Nasze zainteresowanie fotopułapkami wzięło się z pasji łowieckiej kultywowanej w rodzinie. Gdy pierwszy raz sprowadzaliśmy ten sprzęt w roku 2008 nie wiedzieliśmy, że tak nas to wciągnie. Wtedy na rynku polskim nie było jeszcze firm handlujących fotopułapkami. Nasz asortyment rósł z każdym rokiem, nie tylko o nowe modele fotopułapek, ale także o takie produkty jak: lasery do przystrzeliwania broni, sygnałówki i rogi myśliwskie, noktowizory i wiele, wiele więcej.

 

Dziś z dumą możemy powiedzieć, że jesteśmy jednym z największych sklepów z fotopułapkami na rynku. Mimo to nie spoczywamy na laurach i dalej stale powiększamy swoją wiedzę i ofertę. Staramy się głównie odpowiadać na potrzeby naszych klientów, dlatego tak cenne są dla nas Państwa wskazówki i opinie.