Tłumiki myśliwskie

Tłumiki myśliwskie umożliwiają redukcję nieprzyjemnego hałasu wywoływanego przez broń palną. To niezwykle przydatne rozwiązanie, które gwarantuje większy komfort podczas polowania, a jednocześnie zapewnia odpowiedni poziom bezpieczeństwa myśliwym.

Tłumiki myśliwskie - dzikaknieja.pl

Tłumiki myśliwskie

Znaleziono 70 produkt(ów)

Pokazano 1-36 z 70 pozycji

Filtry aktywne

Solidne tłumiki do broni myśliwskiej

Tłumiki do broni myśliwskiej, oferowane przez sklep Dzika Knieja, to najwyższej jakości akcesoria, które wyróżnia wyjątkowa trwałość. Ich konstrukcja opiera się na najnowszych technologiach zapewniających im odpowiednią wytrzymałość. Została opracowana w taki sposób, aby zagwarantować perfekcyjne prowadzenie pocisku. Asortyment tłumików myśliwskich różni się między sobą wymiarami, wagą oraz poziomem redukcji dźwięku, dzięki czemu każdy polujący znajdzie idealnie dla siebie rozwiązanie. Tłumiki są dostosowane do broni o różnych kalibrach, co pozwala dopasować produkt do indywidualnych potrzeb myśliwego. Takie rozwiązanie sprawia, że nie ma konieczności kupowania osobnych tłumików do każdego rodzaju broni.

Większy komfort polowania

Tłumiki myśliwskie należą do wyjątkowo przydatnych akcesoriów. Broń wyposażona w tłumik dźwięku daje użytkownikowi większe poczucie komfortu. Oprócz redukcji hałasu, mogącego odstraszyć zwierzynę, minimalizuje dodatkowo odrzut broni. Dzięki temu polowanie staje się przyjemniejsze, strzały precyzyjniejsze, a czas do oddania następnego strzału krótszy. Nowoczesne tłumiki do broni myśliwskiej, dostępne w ofercie sklepu Dzika Knieja, wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi. Jednocześnie posiadają niewielką masę i co ważne - nie zwiększają znacząco długości broni. W tej kategorii produktowej do dyspozycji klientów znajdują się także dodatkowe akcesoria, w tym adaptery zmieniające gwint, osłony gwintu i tłumików, wsporniki lufy czy hamulce wylotowe.