Medale myśliwskie

Myślistwo ma wyjątkowo długą tradycję i nie jest obecnie traktowane wyłącznie w kategoriach hobbystycznych. Po każdym polowaniu zbiorowym następuje moment, w którym nagradza się uczestników łowów. Królem polowania zostaje łowca, który w trakcie polowania zbiorowego uzyskał najlepszą celność, upolował najwięcej zwierzyny lub jego łowy są najbardziej wartościowe. Z kolei tytuł króla pudlarzy należy się myśliwemu, który oddał najwięcej niecelnych strzałów.

Medale myśliwskie - dzikaknieja.pl

Medale myśliwskie

Znaleziono 12 produkt(ów)

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Filtry aktywne

Nagrody za wysokie umiejętności myśliwskie

Trofea myśliwskie mogą przybierać różne formy, ale szczególnym zainteresowaniem cieszą się medale na polowania zbiorowe. Wręczane podczas pokotu nagrody pozwalają docenić wysiłki łowców. Pamiątkowy medal mogą otrzymać wszyscy uczestnicy polowania lub myśliwi wyróżniający się wyjątkowymi umiejętnościami. Nagroda, opatrzona grawerem, będzie stanowić świetne wyróżnienie dla polującego. Ponadto to doskonała propozycja prezentowa dla wszystkich pasjonatów myślistwa.

Starannie wykonana odznaka 

W sklepie Dzika Knieja dostępne są medale myśliwskie z najwyższej półki. Do dyspozycji klientów są zarówno odlewane, jak i wykonane z twardej sklejki medale myśliwskie z możliwością wyboru grafiki. Wyposażone są w rzemyk lub ozdobną tasiemkę, dzięki którym można powiesić medal na szyi lub bezpośrednio na ścianie. Szeroki wybór pięknie wykonanych medali myśliwskich, opatrzonych precyzyjną grafiką, sprawia, że każdy klient znajdzie idealne dla siebie rozwiązanie. Starannie wykonany medal to idealna pamiątka po wzięciu udziału w zbiorowym polowaniu. Zachwyci z pewnością niejednego zdobywcę tego trofeum. Dzięki medalom myśliwi cieszą się nie tylko z upolowanej zwierzyny, ale również z uznania pozostałych uczestników i braci łowieckiej. Taka nagroda z pewnością znajdzie się w honorowym miejscu, przypominając myśliwemu jego sukcesy.