Odstraszacze insektów i gryzoni

Odstraszacze zwierząt zabezpieczają przestrzeń myśliwego przed ich szkodliwym działaniem, ale mogą być przydatne również w trakcie innych aktywności na świeżym powietrzu. Odstraszacze przyjmują różne formy i działają na zróżnicowanych zasadach. Skutecznie uporają się z niemile widzianymi gośćmi, zarówno w domu, jak i na zewnątrz.

Odstraszacze komarów | Odstraszacze kleszczy | Odstraszacze gryzoni - dzikaknieja.pl

Odstraszacze insektów i gryzoni

Znaleziono 35 produkt(ów)

Pokazano 1-35 z 35 pozycji

Filtry aktywne

Odstraszanie ultradźwiękami

Użycie ultradźwięków zalicza się do najbardziej humanitarnych metod odstraszania zwierząt. Celem takiego działania jest zniechęcenie owadów i gryzoni do przebywania w pobliżu bez konieczności ich zabijania. Odstraszacze ultradźwiękowe emitują wysokiej częstotliwości dźwięki, które są bezpieczne dla ludzi, a nieprzyjemne dla tych zwierząt. Tym samym uniemożliwiają im osiedlanie się w przestrzeni objętej ochroną. W naszym asortymencie do dyspozycji klientów są smartwatche odstraszające komary. Te ultradźwiękowe opaski oprócz funkcji odstraszającej pełnią dodatkowo rolę zegarka i krokomierza, ale oferują również pomiar temperatury ciała. Sklep dzikaknieja.pl proponuje swoim klientom także inne warianty odstraszaczy. Ich działanie opiera się na uwalnianiu substancji aktywnej trzymającej komary na dystans od urządzenia emitującego. Substancje te są całkowicie bezpieczne i niewyczuwalne dla człowieka.

Uniwersalne zastosowanie

Odstraszacze zwierząt to urządzenia zaprojektowane z myślą o myśliwych, leśnikach, wędkarzach oraz pasjonatach obcowania z naturą. Nie tylko chronią przed różnymi gatunkami insektów, ale skutecznie działają na gryzonie i inne dzikie zwierzęta. Ponadto stanowią niezawodne rozwiązanie do ochrony domu, ogrodu lub garażu. Ultradźwiękowe odstraszacze zwierząt są ekonomiczne w zakupie i eksploatacji. Modele o szerokim zasięgu doskonale sprawdzają się w terenie. Wyróżniają się niezawodnością działania i solidnym wykonaniem.