Iluminator Laserowy 980nm Noxar DIR980

549,00 zł
549,00 zł

Iluminator podczerwieni Noxar z diodą o długości fali 980nm wyposażony jest w standardową regulację skupienia wiązki. Jeszcze bardziej dyskretna obserwacja! Dodatkowo, oferuje wygodny, cichy przycisk zasilania z potencjometrem, umożliwiającym płynną zmianę mocy doświetlenia. Dioda sygnalizująca stan pracy dostarcza informacji o aktualnym trybie urządzenia.

Jako źródło zasilania wykorzystuje ogniwo 18650.

Ilość

Iluminatory Noxar charakteryzują się wykonaniem z wysokogatunkowych materiałów, cechujących się trwałością i wytrzymałością nawet w trudnych warunkach pogodowych. Ich niewielka masa, wynosząca jedynie 180g (bez baterii), sprawia, że są wyjątkowo lekkie. Wewnętrzne komponenty zostały starannie dobrane, aby zapewnić niezawodną i bezproblemową pracę.

Zastosowany zewnętrzny iluminator podczerwieni o długości fali 980nm jest kompatybilny z cyfrowymi urządzeniami noktowizyjnymi oraz innymi sprzętami pracującymi w podczerwieni. Laser o dużej mocy umożliwia osiągnięcie bardzo dalekiego zasięgu, zachowując jednocześnie kompaktowe wymiary i niską masę. Dodatkowo, urządzenie posiada imponujący zasięg aż do 350m, co gwarantuje doskonałe rozpoznanie zwierząt na łowisku.

  

  • Długość fali: 980nm
  • Zasięg: do 350m
  • Wymiary: 160x43x29mm
  • Zasilanie ogniwem 18650 3.7V
  • Waga (bez baterii): 180g

Noxar DIR980

Specyfikacja

Zasięg doświetlenia
350m

Specyficzne odniesienia

Komentarze (0)

Koniecznie sprawdź

Nie czekaj zrób to teraz!

Subskrybuj nasz newsletter

Zapisując się na newsletter zyskasz informację o najnowszych produktach oraz dostęp do specjalnych promocji. Możesz zrezygnować w każdej chwili.