Iluminator Laserowy 850nm Noxar DIR850

549,00 zł
549,00 zł

Iluminator podczerwieni Noxar z diodą o długości fali 850nm wyposażony jest w standardową regulację skupienia wiązki. Dodatkowo, oferuje wygodny, cichy przycisk zasilania z potencjometrem, umożliwiającym płynną zmianę mocy doświetlenia. Dioda sygnalizująca stan pracy dostarcza informacji o aktualnym trybie urządzenia.

Jako źródło zasilania wykorzystuje ogniwo 18650.

Ilość

Iluminatory Noxar charakteryzują się wykonaniem z wysokogatunkowych materiałów, cechujących się trwałością i wytrzymałością nawet w trudnych warunkach pogodowych. Ich niewielka masa, wynosząca jedynie 190g (bez baterii), sprawia, że są wyjątkowo lekkie. Wewnętrzne komponenty zostały starannie dobrane, aby zapewnić niezawodną i bezproblemową pracę.

Zastosowany zewnętrzny iluminator podczerwieni o długości fali 850nm jest kompatybilny z cyfrowymi urządzeniami noktowizyjnymi oraz innymi sprzętami pracującymi w podczerwieni. Laser o dużej mocy umożliwia osiągnięcie bardzo dalekiego zasięgu, zachowując jednocześnie kompaktowe wymiary i niską masę. Dodatkowo, urządzenie posiada imponujący zasięg aż do 1000m, co gwarantuje doskonałe rozpoznanie zwierząt na łowisku.

  

  • Długość fali: 850nm
  • Zasięg: do 1000m
  • Wymiary: 160x43x29mm
  • Zasilanie ogniwem 18650 3.7V
  • Waga (bez baterii): 190g

Noxar DIR850

Specyfikacja

Zasięg doświetlenia
1000m

Specyficzne odniesienia

Komentarze (0)

Koniecznie sprawdź

Nie czekaj zrób to teraz!

Subskrybuj nasz newsletter

Zapisując się na newsletter zyskasz informację o najnowszych produktach oraz dostęp do specjalnych promocji. Możesz zrezygnować w każdej chwili.