Żywołapka na kuny szczury łaski 50x17x20 - wlotowa

78,00 zł
78,00 zł

Jednowejściowa pułapka na kuny, szczury, łaski wykonana z ocynku (nierdzewna) w rozmiarze 50x17x20 cm. Przeznaczona do humanitarnego wyłapywania szkodników. Bezpieczna dla ludzi, nie robi krzywdy zwierzętom.

Ilość

Profesjonalna wlotowa pułapka w rozmiarze 50x17x20 cm na szczury. Wykonana w 100% z ocynku, dzięki czemu nie zardzewieje - odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne. Atutem pułapek ocynkowanych jest ich sterylność i brak zapachu, można je myć i dezynfekować środkami chemicznymi. Pułapka wykonana z siatki o grubości drutu 1,8mm i oczku 2,5 cm.

System zamknięcia zapadkowo-zatrzaskowy. Zapadki zamykają się klinując się wzajemnie - to najlepszy i najpewniejszy oraz najszybszy system zamknięcia. Można otworzyć go tylko z zewnątrz.

Rączka do przenoszenia jest wyposażona standardowo w metalową osłonę ręki - to ważne przy przenoszeniu złapanego zwierzęcia - ochrania przed podrapaniem.

Pułapka posiada klapkę rewizyjną na środku z boku, która służy do zakładania zanęty - to bardzo ważne, by nie sięgać ręką w głąb pułapki. W większości pułapek dostępnych na rynku klapka rewizyjna to najsłabszy punkt - silny zwierz może wyrwać słabo zabezpieczoną klapkę. Tylko nasze pułapki są na dwie klamry, co uniemożliwia nawet przypadkowe otwarcie. Klapka zamykana jest specjalną sprężyną (scala drzwiczki klapki z pułapką aż w 6-ciu miejscach), która jest nie do sforsowania nawet przez silne wydry.

W zestawie taca zanętowa na 4 jaja - jajo to najlepszy naturalny wabik na wszystkie gryzonie. Możliwość załadowania od 1 do 4 jaj na raz! Dodatkowo można zastosować tzw. gniazdo na jaja. Wystarczy dołożyć kilka jaj by stworzyć wrażenie gniazda pełnego jajek. W momencie gdy zwierzę wyciągnie narożne jajo - całość się wywraca, porusza mechanizm spustu i zamyka pułapkę.

Taca zanętowa posiada specjalne haczyki do zakłuwania mięsa tak, by zwierz nie mógł go zdjąć z tacy i, próbując je zabrać, porusza zapadki i zamyka pułapkę. Haczyki można schować w podłoże. W tej pułapce są aż dwa takie haczyki.

Dodatkowo w zestawie:

  • szczypce do jajek i mięsa,
  • hak wiszący na mięso,
  • zawieszka na jajo i granulat,
  • poradnik,
  • zanęta fish drops na gryzonie.

S.50.17.20

Specyficzne odniesienia

Komentarze (0)

Koniecznie sprawdź

Nie czekaj zrób to teraz!

Subskrybuj nasz newsletter

Zapisując się na newsletter zyskasz informację o najnowszych produktach oraz dostęp do specjalnych promocji. Możesz zrezygnować w każdej chwili.