• Nowość
Nóż z głownią stałą Albainox Dzik 32799 Nóż z głownią stałą Albainox Dzik 32799

Nóż myśliwski z głownią stałą 32799

189,00 zł
189,00 zł

Nóż z głownią stałą Albainox 32799 „Dzik” to solidne narzędzie użytkowe łączące trwałość i ergonomię. Stała głownia z wysokiej jakości stali 3Cr13MOV zapewnia odporność na warunki atmosferyczne i stabilność cięcia, a ergonomiczna, drewniana rękojeść z motywem dzika podkreśla myśliwski charakter noża. Konstrukcja full tang poprawia wytrzymałość podczas pracy, a dołączona pochwa ułatwia bezpieczne przechowywanie. To świetny wybór dla miłośników outdooru, myślistwa oraz osób poszukujących niezawodnego noża stałego o klasycznym designie.

Ilość

Albainox 32799 Nóż z głownią stałą myśliwski „Dzik” to trwałe i funkcjonalne narzędzie zaprojektowane z myślą o wymagających użytkownikach miłośnikach outdooru, myślistwa, bushcraftu oraz wszystkich aktywności terenowych. Stała głownia zapewnia stabilność i pewność pracy tam, gdzie szybkość i precyzja nie mogą zawodzić.

Model ten łączy klasyczny, myśliwski design z praktycznym zastosowaniem, doskonale sprawdzi się podczas przygotowywania drewna, obozowych czynności, prac w lesie i podczas codziennych zadań wymagających solidnego narzędzia. Kompaktowe wymiary i ergonomiczna rękojeść podnoszą komfort użytkowania, a odpowiednie materiały gwarantują trwałość nawet w trudnych warunkach.

Ostrze wykonane ze stali nierdzewnej 3Cr13MOV cechuje się dobrą odpornością na korozję, łatwością ostrzenia oraz trwałością przy intensywnym użytkowaniu.
Stała głownia o klasycznym profilu zapewnia maksymalną kontrolę oraz skuteczność cięcia w szerokim zakresie zastosowań od outdooru po codzienne prace.
Ergonomiczna rękojeść z naturalnego drewna gwarantuje pewny, wygodny chwyt i stabilność podczas pracy.
Ozdobny motyw dzika na rękojeści podkreśla myśliwski charakter noża i dodaje mu estetycznego wyglądu.
Full tang (pełny trzpień) – konstrukcja ostrza pod pełnym rygorem, co przekłada się na wytrzymałość i trwałość narzędzia.
Praktyczna pochwa/etui ułatwia bezpieczne przechowywanie i przenoszenie noża w terenie.

  • Model: Nóż z głownią stałą myśliwski Albainox 32799 „Dzik”
  • Przeznaczenie: nóż myśliwski, outdoor, bushcraft, turystyka
  • Konstrukcja: głownia stała
  • Stal ostrza: nierdzewna 3Cr13MOV
  • Powłoka ostrza: satynowa
  • Profil ostrza: klasyczny / drop point
  • Rodzaj krawędzi: gładka
  • Długość całkowita: 23,3 cm
  • Długość głowni: 12,8 cm
  • Długość ostrza: 10,5 cm
  • Grubość ostrza: 3,8 mm
  • Masa: solidna, dobrze wyważona konstrukcja
  • Rękojeść: naturalne drewno z ozdobnym motywem dzika
  • Full Tang: tak (pełny trzpień)
  • Pochwa: skórzana / nylonowa
  • Dodatki: praktyczna pochwa do przenoszenia
31925

Specyfikacja

Producent i Podmiot Odpowiedzialny
PRODUCENT I PODMIOT ODPOWIEDZIALNY NA TERENIU UE: Martínez Albainox S.L.U., Pol. Ind. Campollano, C/ B, nº 19, 02007 ALBACETE (España), P.O. Box 5147 Email: [email protected]

Specyficzne odniesienia

EAN13
8447205164625

Pobierz

Instrukcja - noże

Pobierz (417.43k)
Komentarze (0)

Koniecznie sprawdź

Nie czekaj zrób to teraz!

Subskrybuj nasz newsletter

Zapisując się na newsletter zyskasz informację o najnowszych produktach oraz dostęp do specjalnych promocji. Możesz zrezygnować w każdej chwili.