Adapter na lunetę 47-51mm do HIKVISION Thunder i Thunder PRO

699,00 zł
699,00 zł

Adapter na lunetę o średnicy zewnętrznej obiektywu 47-51mm do termowizora HIKMICRO pozwala na stabilne i szybkie mocowanie nasadki termowizyjnej HIKVISION na obiektywie celownika optycznego.

Ilość

Adapter na lunetę o średnicy zewnętrznej obiektywu 47-51mm do termowizora HIKMICRO pozwala na stabilne i szybkie mocowanie nasadki termowizyjnej HIKVISION na obiektywie celownika optycznego. Materiał wykonania: aluminium.

Błyskawiczny montaż

Przystawka pozwala na stabilne i sztywne mocowanie przystawki termowizyjnej na celowniku optycznym o średnicy zewnętrznej obiektywu 47-51 mm. Adapter ma zaciskową konstrukcję, która może błyskawicznie zablokować na obiektywie za pomocą powiększonej dźwigni QD. Pasuje do termowizorów HIKMICRO z obiektywem o średnicy 50mm.

Modułowa konstrukcja

Jedną z głównych zalet termowizorów HIKMICRO jest ich modułowa konstrukcja, dzięki której jedno urządzenie może pełnić różne zadania. W naszej ofercie dostępne są niezbędne akcesoria, dzięki którym termowizor HIKMICRO stanie się naszym ulubionym narzędziem do polowania i obserwacji. Dodatki są w pełni kompatybilne ze wszystkimi termowizorami HIKMICRO Thunder i Thunder PRO, dlatego każdy może dopasować je do własnych potrzeb.

Jeśli posiadamy nasadkę i chcemy przeistoczyć ją w celownik termowizyjny, wystarczy, że wyposażysz ją w szynę montażową i muszlę oczną. Osoby, które chcą używać celownika HIKMICRO jako nasadki, muszą doposażyć się w adapter do mocowania na lunetę oraz redukcję do jego montażu.

HIKVISION
Adapter 47-51mm do Thunder

Specyficzne odniesienia

Komentarze (0)

Koniecznie sprawdź

Nie czekaj zrób to teraz!

Subskrybuj nasz newsletter

Zapisując się na newsletter zyskasz informację o najnowszych produktach oraz dostęp do specjalnych promocji. Możesz zrezygnować w każdej chwili.