Tłumik Ultra Venom - Schultz & Larsen

1 700,00 zł
1 700,00 zł

Tłumik Ultra Venom to wyjątkowe rozwiązanie dla miłośników broni, łączące innowacyjny system Duo-Brake, znakomity projekt konstrukcji wewnętrznej oraz wysoką jakość wykonania. Dzięki Duo-Brake, tłumik zapewnia doskonałą kontrolę nad odrzutem broni oraz precyzję strzałów. Wykonany z czystego aluminium z odporną powierzchnią. Ultra Venom oferuje maksymalne tłumienie hałasu przy minimalnej wadze, pozostawiając estetyczny wygląd broni.

Ilość

Firma Schultz & Larsen to marka, której tłumiki są symbolem doskonałości i innowacyjności. Ich zaawansowane rozwiązania w dziedzinie tłumików broni przekładają się na wyjątkową jakość i efektywność tłumienia odrzutu oraz hałasu. Dzięki Thunderdome i innym produktom Schultz & Larsen, strzelcy mogą cieszyć się doskonałą celnością i komfortem podczas strzelania. Firma ta zyskuje uznanie za nieustanny rozwój, skupienie na precyzji oraz pasję do tworzenia produktów, które naprawdę sprawiają, że strzelanie staje się jeszcze bardziej satysfakcjonujące. Schultz & Larsen to nie tylko producent tłumików, broni i akcesoriów, to gwarancja jakości i wydajności, która podnosi poziom doświadczeń strzeleckich.

Tłumik dla tych, którzy chcą tylko najlepszego. Ultra Venom został skonstruowany z wykorzystaniem najnowszej technologii tłumienia hałasu i zerwał z tradycyjnymi rodzajami tłumików. Wewnętrzny rdzeń tłumika został wykonany z wytrzymałego aluminium w jednym kawałku. Ultra Venom dostępny jest w dwóch wersjach: nakładanej nad lufę i montowanej na przodzie broni, obie wersje wyposażono w system Duo-Brake. Dzięki tłumikowi Ultra Venom osiągniesz maksymalne tłumienie, minimalny odrzut i super precyzję. W tym przypadku nie ma żadnych kompromisów pod względem wydajności, funkcjonalności i wyglądu. Niska waga tłumika i minimalistyczny, stylowy wygląd sprawiają, że twoja broń zachowuje swoją estetykę.

Ultra Venom to najnowszy tłumik od Schultz & Larsen i alternatywa dla popularnej serii "Dome"

Jakość Wykonania

Tłumik Ultra Venom to produkt o wyjątkowej jakości wykonania. Jest wykonany z czystego, wytrzymałego aluminium, co zapewnia nie tylko niską wagę, ale także trwałość i funkcjonalność. Cała konstrukcja tłumika, włączając w to mono-rdzeń, zewnętrzny tubus i pokrywę, została starannie zaprojektowana i wykonana z myślą o minimalnym wpływie na wagę broni, zachowując przy tym niezawodność i trwałość. Całość jest hartowana i anodowana, co dodatkowo chroni tłumik przed korozją i zapewnia trwałość w różnych warunkach. Dzięki temu, tłumik Ultra Venom spełnia najwyższe standardy jakości wykonania i trwałości.

Montaż i konserwacja

Ultra Venom jest kompatybilny z różnymi rozmiarami gwintów, w zależności od rozmiaru lufy karabinu. Montaż jest prosty i nie wymaga użycia narzędzi. Tłumik należy wkręcić na lufę aż do spotkania z jej kołnierzem. Następnie poprawić położenie tłumika, aby siedział równo i wyśrodkowany. Pamiętaj, że prawidłowe ustawienie gwintu na lufie przez producenta broni jest istotne. Konserwacja tłumika jest minimalna – po użyciu warto go przetrzeć. W przypadku wystąpienia kondensacji lub deszczu, po około 300 strzałach, zaleca się użycie szczotki miedzianej lub mosiężnej, aby usunąć resztki prochu wewnętrznie, a następnie odkurzyć obie strony tłumika. Warto również wiedzieć, że wszystkie tłumiki z serii Venom przechodzą kontrolę oraz testy przeprowadzane przez specjalistyczny personel w celu zapewnienia dokładności działania.

UWAGA! Tłumik może osiągnąć bardzo wysoką temperaturę, dlatego nie powinieneś go dotykać po dłuższym używaniu.

Tabela dostępnych gwintów i kalibrów:

  • Redukcja hałasu - 36dBc
  • Średnica - 50mm
  • Długość - 26cm
  • Waga - 485g

Ultra_Venom

Specyficzne odniesienia

Komentarze (0)

Koniecznie sprawdź

Nie czekaj zrób to teraz!

Subskrybuj nasz newsletter

Zapisując się na newsletter zyskasz informację o najnowszych produktach oraz dostęp do specjalnych promocji. Możesz zrezygnować w każdej chwili.