Tłumik Venom - Schultz & Larsen

1 800,00 zł
1 800,00 zł

Tłumik Venom to wyjątkowe rozwiązanie dla miłośników broni, łączące innowacyjny system Duo-Brake, znakomity projekt konstrukcji wewnętrznej oraz wysoką jakość wykonania. Dzięki Duo-Brake, tłumik zapewnia doskonałą kontrolę nad odrzutem broni oraz precyzję strzałów. Wykonany z czystego aluminium z odporną powierzchnią, tłumik Venom oferuje maksymalne tłumienie hałasu przy minimalnej wadze, pozostawiając estetyczny wygląd broni.

Ilość

Firma Schultz & Larsen to marka, której tłumiki są symbolem doskonałości i innowacyjności. Ich zaawansowane rozwiązania w dziedzinie tłumików broni przekładają się na wyjątkową jakość i efektywność tłumienia odrzutu oraz hałasu. Dzięki Thunderdome i innym produktom Schultz & Larsen, strzelcy mogą cieszyć się doskonałą celnością i komfortem podczas strzelania. Firma ta zyskuje uznanie za nieustanny rozwój, skupienie na precyzji oraz pasję do tworzenia produktów, które naprawdę sprawiają, że strzelanie staje się jeszcze bardziej satysfakcjonujące. Schultz & Larsen to nie tylko producent tłumików, broni i akcesoriów, to gwarancja jakości i wydajności, która podnosi poziom doświadczeń strzeleckich.

Venom to profesjonalny tłumik dla tych, którzy chcą tylko najlepszej jakości. Venom jest wykonany z najnowszej technologii w dziedzinie tłumików i odbiega od tradycyjnych typów tłumików. Wykonany jest z wysoko wytrzymałego aluminium z jednym rdzeniem w jednym kawałku. Ta szczególna struktura pozwala pociskowi zbliżyć się do przewiercenia w tłumiku, dzięki czemu gaz prochowy jest prowadzony symetrycznie i znacznie efektywniej niż w innych tłumikach. Venom jest dostępny zarówno jako teleskopowy, jak i montowany z przodu, a w obu wersjach z systemem Duo-Brake, który naprawdę świetnie się sprawdza. Dzięki tłumikowi Venom uzyskasz maksymalne zmniejszenie hałasu, minimalny odrzut i super precyzję.

Innowacyjne Podejście!

  • System Duo-Brake: Tłumik Venom wyposażony jest w innowacyjny system Duo-Brake, który ma kluczowe znaczenie w zapewnieniu wydajności tłumika. Ten system redukuje zużycie tłumika i zapewnia podwójne wsparcie dla gwintu, co skutecznie zapobiega przekrzywieniu tłumika między gwintem a kołnierzem rurki. Co więcej, Duo-Brake sprawia, że tłumik jest dodatkowo zaciskany przez gaz prochowy podczas oddawania strzału, co przyczynia się do stabilizacji i precyzji podczas strzelania.
  • Innowacyjny Projekt: Konstrukcja wewnętrzna tłumika Venom jest wyjątkowa. Komora tylnej części została zaprojektowana z myślą o maksymalnym zmniejszeniu hałasu. Duża objętość komory tylnej obniża ciśnienie, co pozwala gazowi prochowemu uchodzić wolniej, co z kolei znacznie poprawia efektywność tłumienia dźwięku. Kombinacja komory tylnej i frontowej mono-rdzenia, z dokładnie zaprojektowanymi kanałami odprowadzania gazu, zapewnia, że gaz jest uwalniany kontrolowanie, co z kolei przekłada się na lepsze tłumienie dźwięku.

Jakość Wykonania

Tłumik Venom to produkt o wyjątkowej jakości wykonania. Jest wykonany z czystego, wytrzymałego aluminium, co zapewnia nie tylko niską wagę, ale także trwałość i funkcjonalność. Powierzchnia tłumika jest bardzo wytrzymała i odporna na zarysowania, dzięki specjalnej obróbce "hair decking". Dzięki temu, tłumik zachowuje swoje estetyczne walory przez długi czas. Cała konstrukcja tłumika, włączając w to mono-rdzeń, zewnętrzny tubus i pokrywę, została starannie zaprojektowana i wykonana z myślą o minimalnym wpływie na wagę broni, zachowując przy tym niezawodność i trwałość. Całość jest hartowana i anodowana, co dodatkowo chroni tłumik przed korozją i zapewnia trwałość w różnych warunkach. Dzięki temu, tłumik Venom spełnia najwyższe standardy jakości wykonania i trwałości.

Montaż i konserwacja

Venom jest kompatybilny z różnymi rozmiarami gwintów, w zależności od rozmiaru lufy karabinu. Montaż jest prosty i nie wymaga użycia narzędzi. Tłumik należy wkręcić na lufę aż do spotkania z jej kołnierzem. Następnie poprawić położenie tłumika, aby siedział równo i wyśrodkowany. Pamiętaj, że prawidłowe ustawienie gwintu na lufie przez producenta broni jest istotne. Konserwacja tłumika jest minimalna – po użyciu warto go przetrzeć. W przypadku wystąpienia kondensacji lub deszczu, po około 300 strzałach, zaleca się użycie szczotki miedzianej lub mosiężnej, aby usunąć resztki prochu wewnętrznie, a następnie odkurzyć obie strony tłumika. Warto również wiedzieć, że wszystkie tłumiki z serii Dome przechodzą kontrolę oraz testy przeprowadzane przez specjalistyczny personel w celu zapewnienia dokładności działania.

UWAGA! Tłumik może osiągnąć bardzo wysoką temperaturę, dlatego nie powinieneś go dotykać po dłuższym używaniu.

Tabela dostępnych gwintów i kalibrów:

  • Redukcja hałasu - 36dBc
  • Średnica - 50mm
  • Długość - 26cm
  • Waga - 485g

Venom

Specyficzne odniesienia

Komentarze (0)

Koniecznie sprawdź

Nie czekaj zrób to teraz!

Subskrybuj nasz newsletter

Zapisując się na newsletter zyskasz informację o najnowszych produktach oraz dostęp do specjalnych promocji. Możesz zrezygnować w każdej chwili.