Tłumik Stalon - VICTOR L

1 950,00 zł
1 950,00 zł

Tłumik Stalon VICTOR L to kompaktowa i efektywna opcja dla kalibrów .22 do .308Win. Pomimo swojego niewielkiego rozmiaru, VICTOR jest niesamowicie skuteczny w redukcji hałasu. Ma smukłą średnicę 41 milimetrów i jest lekki, co czyni go idealnym wyborem dla tych, którzy cenią sobie równowagę i zwrotność broni.

Kaliber
Gwint
Ilość

Każdy element  tłumików jest rozwijany i produkowany w fabryce producenta w Szwecji - od surowego materiału do gotowego produktu. Misja firmy Stalon to chęć produkcji tłumików najwyższej jakości, przy użyciu nowoczesnej technologii, jednocześnie pozostawiając jak najmniejszy ślad w przyrodzie. Doświadczenie, wysoka kompetencja i chęć działania są ważnymi elementami tworzenia ich produktów. Tłumiki Stalon są testowane przez myśliwych w najbardziej wymagających warunkach, aby spełnić największe oczekiwania.

 • Optymalizowany dla kalibrów od .22 do .308Win
 • Doskonały do polowań z podchodem
 • Lekki i smukły a przy tym wyjątkowo skuteczny

Seria VICTOR to dwa modele o różnej długości, wadze i wyciszeniu dostosowane do różnych rodzajów polowań i strzelectwa. Wspólną cechą obu modeli jest smukła i lekka konstrukcja o średnicy zaledwie 41 mm. Oba modele różnią się zarówno osiągami, długością, jak i wagą, dłuższy VICTOR L zapewnia bezkonkurencyjne tłumienie dźwięku, podczas gdy krótki VICTOR jest lżejszy z nieco mniejszą redukcją dźwięku. Zarówno VICTOR, jak i VICTOR L są dostarczane w stałych kalibrach i gwintach, dlatego kaliber i / lub gwint nie mogą być zmieniane. W zamian za to seria VICTOR zapewnia lepszą ogólną wydajność w stosunku do jej rozmiaru. 

Oba modele serii różnią się zarówno osiągami, długością, jak i wagą, VICTOR L zapewnia bezkonkurencyjne tłumienie dźwięku, podczas gdy VICTOR jest lżejszy z nieco mniejszą redukcją dźwięku.

Niezachwiany balans

Stalon VICTOR L to tłumik teleskopowy, co oznacza, że całkowita długość i ciężar są bardziej równomiernie rozłożone na gwincie broni. Tłumik nachodzi na lufę 95 mm, a pozostałe 163 mm znajduje się przed jej wylotem. Teleskopowa konstrukcja zapewnia doskonałe wyważenie broni.

Model VICTOR L

Tłumik VICTOR L, będący dłuższym modelem, wyróżnia się niską wagą i jeszcze skuteczniejszą redukcją hałasu i odrzutu. VICTOR L to rozwiązanie dla osób, które oczekują znacznego zmniejszenia hałasu wystrzału, zachowując jednocześnie niską masę i w miarę optymalną długość broni. Seria VICTOR jest idealnym wyborem w tych aspektach.

Kompatybilny z większością kalibrów

Model VICTOR L jest kompatybilny z prawie wszystkimi kalibrami, od .22 do 8x57, chociaż osiąga najlepsze efekty w zakresie redukcji dźwięku w kalibrach od .22 do cal .308W

Tłumik na lata!

Tłumik Stalon VICTOR L ma długą żywotność i wytrzymuje około 20 000 strzałów, jeśli jest właściwie pielęgnowany. Dla zwykłego myśliwego ta całkowita ilość to więcej niż całe życie. Tłumiki radzą sobie z temperaturą nawet do 250 stopni. Podpórka lufy, umieszczona na tylnym brzegu tłumika, ma punkt topnienia 200 stopni. Jest to wskaźnik, że tłumik musi ostygnąć przed kontynuowaniem strzelania. 

Model VICTOR L najlepiej sprawdzi się w kalibrach zaznaczonych w poniższej tabeli:

 • Design: Teleskopowy z wymienną częścią przednią
 • Redukcja hałasu: -32,5 (.308)
 • Waga: 325
 • Długość całkowita: 258
 • Długość (wydłużenie broni): 163
 • Średnica: 41mm
 • Dostępne kalibry: Max cal. .243, Max cal. 6,5, Max cal. .308, Max cal. 8,00
 • Dostępne gwinty: M12x1-M18x1, 1/2"-20, 1/2"-28, 5/8"-18, 5/8"-24
 • Maksymalna średnica lufy: 22,5mm
 • Kolor: Czarny mat
 • Materiał (zewnętrzny): Wysokiej jakości anodyzowane aluminium 
 • Przegrody: anodowane aluminium wysokiej jakości. Rdzeń (pierwsza przegroda): stal nierdzewna Gwint: tytan
Stalon_VICTOR_L

Specyficzne odniesienia

Komentarze (0)

Koniecznie sprawdź

Nie czekaj zrób to teraz!

Subskrybuj nasz newsletter

Zapisując się na newsletter zyskasz informację o najnowszych produktach oraz dostęp do specjalnych promocji. Możesz zrezygnować w każdej chwili.