Tłumik Stalon - VICTOR

1 730,00 zł
1 730,00 zł

Tłumik Stalon VICTOR to kompaktowa i efektywna opcja dla osób korzystających z broni kalibru .22HORNET do 6.5x55/6.5 Creedmoor. Pomimo swojego niewielkiego rozmiaru, VICTOR jest niesamowicie skuteczny w redukcji hałasu. Ma smukłą średnicę 41 milimetrów i jest lekki, co czyni go idealnym wyborem dla tych, którzy cenią sobie równowagę i zwrotność.

Kaliber
Gwint
Ilość

Każdy element  tłumików jest rozwijany i produkowany w fabryce producenta w Szwecji - od surowego materiału do gotowego produktu. Misja firmy Stalon to chęć produkcji tłumików najwyższej jakości, przy użyciu nowoczesnej technologii, jednocześnie pozostawiając jak najmniejszy ślad w przyrodzie. Doświadczenie, wysoka kompetencja i chęć działania są ważnymi elementami tworzenia ich produktów. Tłumiki Stalon są testowane przez myśliwych w najbardziej wymagających warunkach, aby spełnić największe oczekiwania.

 • Optymalizowany dla kalibrów od .22HORNET do 6,5x55/6,5 Creedmoor
 • Niesamowita wydajność w stosunku do rozmiaru
 • Doskonały do polowań z podchodem

Seria VICTOR to dwa modele o różnej długości, wadze i wyciszeniu dostosowane do różnych rodzajów polowań i strzelectwa. Wspólną cechą obu modeli jest smukła i lekka konstrukcja o średnicy zaledwie 41 mm. Oba modele różnią się zarówno osiągami, długością, jak i wagą, dłuższy VICTOR L zapewnia bezkonkurencyjne tłumienie dźwięku, podczas gdy krótki VICTOR jest lżejszy z nieco mniejszą redukcją dźwięku. Zarówno VICTOR, jak i VICTOR L są dostarczane w stałych kalibrach i gwintach, dlatego kaliber i / lub gwint nie mogą być zmieniane. W zamian za to seria VICTOR zapewnia lepszą ogólną wydajność w stosunku do jej rozmiaru. 

Niezachwiany balans

Stalon VICTOR to tłumik teleskopowy, co oznacza, że całkowita długość i ciężar są bardziej równomiernie rozłożone na gwincie broni. Tłumik nachodzi na lufę 95 mm, a pozostałe 127 mm znajduje się przed jej wylotem. Teleskopowa konstrukcja poprawia doskonałe wyważenie broni.

Model VICTOR

Tłumik VICTOR, będący krótszym modelem, wyróżnia się niską wagą i jest idealnym wyborem podczas polowania z podchodu. Stalon VICTOR to rozwiązanie dla osób, które oczekują znacznego zmniejszenia hałasu wystrzału, zachowując jednocześnie niską masę i optymalną długość broni. Seria VICTOR jest idealnym wyborem w tych aspektach.

Kompatybilny z większością kalibrów

Model VICTOR jest kompatybilny z prawie wszystkimi kalibrami, od .22 do 8x57, chociaż osiąga najlepsze efekty w zakresie redukcji dźwięku w kalibrach od .222 do cal .308 VICTOR to krótszy model z serii, zapewnia doskonałą redukcję hałasu i minimalną wagę.

Tłumik na lata!

Tłumik Stalon VICTOR ma długą żywotność i wytrzymuje około 20 000 strzałów, jeśli jest właściwie pielęgnowany. Dla zwykłego myśliwego ta całkowita ilość to więcej niż całe życie. Tłumiki radzą sobie z temperaturą nawet do 250 stopni. Podpórka lufy, umieszczona na tylnym brzegu tłumika, ma punkt topnienia 200 stopni. Jest to wskaźnik, że tłumik musi ostygnąć przed kontynuowaniem strzelania. 

Model VICTOR najlepiej sprawdzi się w kalibrach zaznaczonych w poniższej tabeli:

UWAGA: Przed zakupem prosimy o sprawdzenie średnicy lufy i podanie tego parametru przy notatce w zamówieniu.

 • Design: Teleskopowy z wymienną częścią przednią
 • Redukcja hałasu: -26 dB (.308)
 • Waga: 290g
 • Długość całkowita: 222mm
 • Długość (wydłużenie broni): 127mm
 • Średnica: 41mm
 • Dostępne kalibry: Max cal. .243, Max cal. 6,5, Max cal. .308, Max cal. 8,00
 • Dostępne gwinty: M12x1-M18x1, 1/2"-20, 1/2"-28, 5/8"-18, 5/8"-24
 • Maksymalna średnica lufy: 22,5mm
 • Kolor: Czarny mat ze złotą obrączką na środku
 • Materiał (zewnętrzny): Wysokiej jakości anodyzowane aluminium 
 • Przegrody: anodowane aluminium wysokiej jakości. Rdzeń (pierwsza przegroda): stal nierdzewna Gwint: tytan
Stalon_VICTOR

Specyficzne odniesienia

Komentarze (0)

Koniecznie sprawdź

Nie czekaj zrób to teraz!

Subskrybuj nasz newsletter

Zapisując się na newsletter zyskasz informację o najnowszych produktach oraz dostęp do specjalnych promocji. Możesz zrezygnować w każdej chwili.