Celownik HIKVISION Alpex 4K A50EL LRF + X-Hog 940nm

5 539,00 zł
5 539,00 zł

Ikona Gwarancja 3 lata.png

Najnowsza luneta HIKMICRO ALPEX 4K z iluminatorem X-Hog 940nm. Wyposażona w sensor 4K i regulację przysłony. Doskonała jakość obrazu, dalmierz laserowy, funkcje balistyczne.

Ilość

 • Sensor o rozdzielczości 4K
 • Obiektyw o średnicy 50mm
 • Wyświetlacz OLED
 • Duży, okrągły ekran o przekątnej 0.49''
 • Regulacja przysłony
 • Powiększenie optyczne 3.5x
 • Uniwersalne zastosowanie w każdych warunkach oświetleniowych, zarówno w dzień, jak i w nocy
 • System podwójnego zasilania, zapewniający około 11 godzin ciągłej pracy
 • Opcja dokupienia iluminatora podczerwieni, dostosowanego do indywidualnych potrzeb użytkownika.

  

Luneta noktowizyjna z jakością obrazu 4K UltraHD

Luneta dzienno-nocna HIKMICRO ALPEX 4K to innowacyjne urządzenie wyposażone w sensor umożliwiający obserwację w jakości 4K. Dzięki regulowanej przysłonie obiektywu oraz okrągłemu wyświetlaczowi OLED firma HIKMICRO / HIKVISION wprowadza nowoczesne rozwiązania technologiczne, które gwarantują niezrównane detale obrazu zarówno w dzień, jak i w nocy. To zaawansowane wyposażenie zapewnia użytkownikom niebywałą jakość obserwacji, umożliwiając zarejestrowanie najdrobniejszych szczegółów nawet przy skrajnych warunkach oświetleniowych. Dzienno-nocna luneta HIKMICRO ALPEX 4K to doskonałe narzędzie dla pasjonatów obserwacji przyrody, myśliwych oraz profesjonalistów, którzy cenią sobie najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.

Niespotykana dotąd jakość obrazu

W najnowszym modelu lunety HIKMICRO ALPEX 4K zastosowano sensor CMOS o rozdzielczości 3840 x 2160, co gwarantuje oszałamiającą jakość obrazu w standardzie 4K zarówno w dzień, jak i w nocy. W połączeniu z bazowym powiększeniem optycznym 3.5x oraz obiektywem o średnicy 50 mm, luneta wykazuje niezwykłą zdolność do wykrywania i identyfikacji celów. Duży wyświetlacz o rozmiarze 0,49'' i rozdzielczości 1920 x 1080, wykonany w technologii OLED, zapewnia naturalne kolory i głęboką czerń, co spotyka się zwykle w najwyższej klasy telewizorach i projektach kina domowego. Częstotliwość odświeżania wynosząca 50 Hz umożliwia uchwycenie każdej interesującej chwili.

Jedną z nowości w lunecie HIKMICRO ALPEX 4K jest możliwość regulacji przysłony od F1.2 do F2.5, co poprawia rozpoznawanie celów w różnych warunkach oświetleniowych. Wprowadzenie dużej przysłony F2.5 eliminuje ryzyko prześwietlenia i zwiększa głębię ostrości, co stanowi rewolucję w wizualnej jakości obrazu, szczególnie podczas polowań w ciągu dnia.

Zintegrowany dalmierz laserowy LRF i kalkulator balistyczny

Luneta ALPEX 4K A50EL jest wyposażona w dalmierz laserowy z możliwością pomiaru odległości do 1000 m, działający zarówno w dzień, jak i w nocy. To pierwsza luneta cyfrowa i noktowizyjna firmy HIKMICRO z obliczeniami balistycznymi, umożliwiająca precyzyjne strzelanie z dowolnej odległości. Wprowadzenie danych dotyczących amunicji, lunety i środowiska pozwala na korzystanie z wbudowanego algorytmu balistycznego, który sugeruje punkt celowania na podstawie dokładnie zmierzonej odległości przez laserowy dalmierz.

Wymienne zasilanie i solidna konstrukcja

Luneta działa na dwóch rodzajach akumulatorów: wbudowanej baterii i wymiennej baterii 18650. W przypadku rozładowania baterii wymiennej, luneta automatycznie przełącza się na wbudowaną. Konstrukcja lunety ze stopu aluminium zapewnia trwałość w trudnych warunkach środowiskowych. Ochrona IP67 sprawia, że luneta jest w pełni wodoodporna i pyłoszczelna, pozwalając na pracę w warunkach wysokiej wilgotności czy deszczu.

Luneta HIKMICRO ALPEX 4K charakteryzuje się tradycyjnym wyglądem i stylem, posiadając klasyczną konstrukcję doskonale pasującą do standardowych pierścieni montażowych o średnicy 30 mm. Solidna obudowa wykonana ze stopu aluminium zapewnia nie tylko estetyczny wygląd, ale także większą trwałość, dzięki czemu luneta jest w stanie sprostać trudnym warunkom środowiskowym. Waga lunety, bez uwzględnienia zewnętrznego źródła zasilania, wynosi 1080 gramów, co ułatwia przenoszenie i obsługę. Jej kompaktowe wymiary, wynoszące 44 x 7 x 8.5 cm, pozwalają na wygodne przechowywanie i transport, co sprawia, że luneta jest idealnym towarzyszem podczas aktywności myśliwskich.

Szybki czas wzbudzenia

Błyskawiczne uruchamianie! Dla chwili, która nie może ujść uwadze, luneta ALPEX 4K firmy HIKMICRO charakteryzuje się niezwykle krótkim czasem wzbudzenia, wynoszącym zaledwie 3 sekundy. Dzięki tej szybkości, HIKMICRO ALPEX 4K jest zawsze gotowy do użycia, pozwalając użytkownikowi błyskawicznie skoncentrować się na obserwacji i nie przegapić żadnej istotnej sceny czy momentu.

Nagrywanie aktywowane odrzutem

Luneta noktowizyjna HIKVISION Alpex 4K umożliwia wygodną dokumentację naszych polowań w sposób niezwykle praktyczny. Zarówno przechwycone obrazy, jak i nagrane filmy, są zapisywane na pojemnej, 64-gigabajtowej pamięci zintegrowanej. To sprawia, że użytkownik ma możliwość rejestrowania swoich doświadczeń łowieckich bez obaw o brak miejsca na przechowywanie danych.

Dodatkowo, luneta Alpex 4K oferuje unikalną funkcję nagrywania dźwięku, co stanowi istotną innowację w tego typu konstrukcjach. Szczególnie interesujący jest sposób aktywacji zapisu – w przeciwieństwie do starszych modeli, które wymagały ręcznego uruchomienia przed istotnym momentem, Alpex 4K umożliwia automatyczne włączanie nagrywania, wykorzystując odrzut broni jako sygnał aktywujący. Dzięki temu, luneta rejestruje dźwięk synchronicznie z obrazem, tworząc kompleksową dokumentację z polowań w najbardziej wygodny i intuicyjny sposób.

Dodatkowe funkcje

Funkcja Picture-in-Picture w lunetach HIKMICRO ALPEX 4K stanowi znaczącą innowację, zwiększającą precyzję celowania. Ta funkcja umożliwia dwukrotne powiększenie obrazu obszaru celownika, wyświetlanego w górnej części ekranu, co wspomaga użytkowników w dokładnym namierzaniu celu. Dzięki temu rozwiązaniu, możliwe jest powiększenie celu, jednocześnie zachowując widoczność całego pola widzenia.

Dodatkowo, zintegrowany moduł WiFi umożliwia łatwe połączenie lunety z aplikacją mobilną. To pozwala użytkownikom na zapisywanie przechwyconych obrazów i filmów bezpośrednio w pamięci ich telefonu, co dodatkowo ułatwia udokumentowanie doświadczeń łowieckich.

W modelu HIKMICRO ALPEX 4K dostępnych jest aż 5 grup siatek w 8 różnych kolorach i 10 różnych typach siatek. Dla wygody użytkowników istnieje możliwość skonfigurowania i zapisania aż 5 profili siatek, co umożliwia szybkie dostosowanie lunety do różnych warunków obserwacji.

Dostosowanie widoczności do własnych preferencji

Warto zaznaczyć, że luneta nie zawiera w zestawie iluminatora IR. Jednak firma HIKMICRO oferuje indywidualny wybór doświetlacza, który można dostosować do własnych preferencji. HIKMICRO ALPEX 4K dostępny jest w czterech konfiguracjach:

1. Luneta bez doświetlacza.

2. Luneta z iluminatorem X-HOG PRO (możliwość wyboru pomiędzy diodami IR 850 i 940nm).

3. Luneta z iluminatorem X-HOG 850nm (zapewnia daleki zasięg: około 1000m).

4. Luneta z iluminatorem X-HOG 940nm (zapewnia pełną dyskrecję, zasięg: około 300m).

    

 • Precyzyjny detektor o rozdzielczości 3840×2160 zapewnia doskonały obraz celu.
 • Duży obiektyw o średnicy 50 mm i skuteczny algorytm zapewniają efektywną pracę.
 • Zintegrowany dalmierz laserowy umożliwia precyzyjny pomiar odległości do celu.
 • Wydajny system podwójnego zasilania zapewnia długą żywotność urządzenia.
 • Łatwa obsługa dzięki obszernym, wyczuwalnym nawet w rękawicach przyciskom.
 • Możliwość nagrywania filmów i przechwytywania obrazów sterowane odrzutem broni.

   

 • Odświeżanie obrazu: 50Hz
 • Maks. czas pracy: 11h
 • Obiektyw: 50mm/F1.2-2.5
 • Powiększenie: 3.5x
 • Rozdzielczość wyświetlacza: 1920x1080 px
 • Zoom cyfrowy: 8x
 • Wymiary: 439 x 89 x 84 mm
 • Waga: 1176g
 • Klasa szczelności IP67
 • Zasilanie ogniwem 18650 x 1

     

 • Luneta noktowizyjna HIKVISION Alpex 4K A50EL LRF
 • Iluminator X-Hog 940nm
 • Uchwyt pod iluminator IR
 • Kabel USB
 • Zatyczka na obiektyw
 • Pokrowiec
 • Ogniwo 18650
 • Instrukcja obsługi
Alpex 4K A50EL LRF + X-Hog 940nm

Specyfikacja

Typ noktowizora
Celownik noktowizyjny

Specyficzne odniesienia

Komentarze (0)

Koniecznie sprawdź

Nie czekaj zrób to teraz!

Subskrybuj nasz newsletter

Zapisując się na newsletter zyskasz informację o najnowszych produktach oraz dostęp do specjalnych promocji. Możesz zrezygnować w każdej chwili.