Mini Podsłuch Dyktafon Przypinka Klips 16GB

199,00 zł
199,00 zł

Ikona potwierdź dostępność przed zamówieniem.png

Dyskretny dyktafon w formie eleganckiej broszki zarejestruje każdą wypowiedź, niezależnie od tego, gdzie akurat jesteś. Przekonaj się o jego praktycznych możliwościach.

Ilość

Mini Podsłuch Dyktafon Przypinka broszka/ PIN

Niepozorna broszka to nie tylko elegancki element akcesorium, a także praktyczne urządzenie o podrasowanych możliwościach. Ona nie tylko wygląda – funkcjonuje także jako sprzęt do zadań specjalnych, który pomoże Ci dyskretnie zarejestrować wszelkie wypowiedzi – gdziekolwiek będziesz. Nie musisz obawiać się o jakość nagranych rozmów czy słów wyjętych z kontekstu. Urządzenie działa w oparciu o funkcję z wysoką jakością nagrywania w trybie ciągłym lub po detekcji dźwięku, co gwarantuje wyłącznie kwalitatywną rejestrację bez szumów czy zakłóceń. Obawiasz się, że ze względu na małe wymiary urządzenie będzie wadliwe lub nie zarejestruje plików o satysfakcjonującej jakości? Nic bardziej mylnego! Podsłuch ten został stworzony z myślą o integracji kwestii wizualnej z nader zaskakującą funkcjonalnością. Wdrożone rozwiązania z pewnością znajdą zastosowanie w wielu życiowych sytuacjach.

 Podsłuch

Ktoś krzyczy na Twoje dziecko? Przypięty do ubrania lub plecaka malucha klips za sprawą detekcji dźwięku zarejestruje wszelkie słowa, wypowiedziane podniesionym głosem. Dzięki wygodnej funkcji regulacji natężenia dźwięku, to Ty zdecydujesz, jaka będzie górna granica intonacji głosem, po której rozpocznie się nagrywanie.  

Dyktafon Szpiegowski

Chcesz, aby zastosowany sprzęt szpiegowski był jeszcze bardziej niepozorny? Jeśli chcesz zaimplikować urządzenie na ubraniu lub torbie/ plecaku dziecka naklej dowolną naklejkę, by jeszcze bardziej zakamuflować dyktafon!

CHCESZ ZWERYFIKOWAĆ UCZCIWOŚĆ SWOJEGO PARTNERA?

Możliwe, że ostatnio w Twoim życiu prywatnym wydarzyła się sytuacja, która do tej pory daje Ci mocno do myślenia, a jednak nie masz sposobności, aby nie rzucać słów na wiatr? A może nie chcesz oskarżać kogoś w obawie, że nie zostaniesz potraktowany poważnie? Spraw podejrzanej osobie „niewielki prezent”, dzięki czemu doceni Twój gest, będąc jednocześnie totalnie nieświadomym zaplanowanej przez Ciebie intrygi. Zainwestuj w praktyczny sprzęt szpiegowski, który pozwoli przekonać się o prawdomówności Twojego partnera.

DYKTAFON PODCZAS NAGRYWANIA JEST CAŁKOWICIE DYSKRETNY:

 • Nie uaktywnia diody LED
 • Nie wydaje dźwięków

ZALEŻY CI, ŻEBY WRÓCIĆ DO WNIOSKÓW, WYCIĄGNIĘTYCH PODCZAS SPOTKANIA BIZNESOWEGO?

Podczas spotkania stresujesz się? Wnioski, cenne uwagi lub pytania nasuwają się dopiero po czasie? Wróć do rozmowy oraz przeanalizuj jej kontekst raz jeszcze za pomocą praktycznego dyktafonu szpiegowskiego - elegancka spinka przecież nie wzbudzi niczyich podejrzeń, a Ty podejmiesz właściwe decyzje, nie postępując pochopnie.

 

KORZYSTAJ TAKŻE JAK ZE ZWYKŁEGO PENDRIVE-A

Kopiowanie danych z dyktafonu do komputera odbywa się po podłączeniu urządzenia do portu USB. Urządzenie widoczne jest przez komputer jako dysk przenośny. Pliki z nagraniami w formacie WAV/MP3, zapisane na 16GBtowej pamięci wewnętrznej, kopiujemy jak zwykłe pliki z danymi. 

  

USTAWIENIA ZAAWANSOWANE:

W pamięci dyktafonu znajduje się plik FACTORY.TXT dyktafon ma możliwość zmiany dodatkowych ustawień przy pomocy zmiany parametrów w pliku.

W pliku mamy dostępne następujące opcje:

 • TYP - ustawienie formatu pliku wyjściowego: 0: WAV, 1: MP3
 • VOR – ustawienie czułości detekcji dźwięku. Gdy ustawimy 0 dyktafon nagrywa non-stop Możliwe ustawienia 1-7, im niższa wartość tym niższy poziom dźwięku wzbudza nagrywanie.
 • BIT RATE – ustawienie jakości nagrywanego dźwięku Możliwe ustawienia 0-7,  (0:32Kbit, 1: 64Kbit, 2: 128Kbit, 3: 192Kbit, 4: 256Kbit, 5: 512Kbit, 6:768Kbit, 7:1024Kbit, 8: 1536Kbit)
 • GAIN – ustawienie czułości mikrofonu. Możliwe ustawienia 0-7,  im wyższa wartość tym bardziej czuły mikrofon
 • SECTION – ustawienie długości nagrywanej sekwencji. Możliwe ustawienia  (001-999), wartość przedstawia ilość godzin nagrywanego materiału, dla przykładu (001) to materiały dźwiękowe o długości 1min
 • DATE – ustawienie daty w dyktafonie. UWAGA – KAŻDORAZOWO PRZY ZMIANIE JAKIEGOLWIEK PARAMETRU Z PLIKU NALEŻY USTAWIAĆ POPRAWNĄ DATĘ I GODZINĘ!
 • TIME – ustawienie godziny w dyktafonie. UWAGA – KAŻDORAZOWO PRZY ZMIANIE JAKIEGOLWIEK PARAMETRU Z PLIKU NALEŻY USTAWIAĆ POPRAWNĄ DATĘ I GODZINĘ! 

W zestawie:

 • Dyktafon 16GB Q3
 • Polska instrukcja
 • Słuchawki 
 • Kabel USB
JNN Q3

Specyficzne odniesienia

Komentarze (0)

Koniecznie sprawdź

Nie czekaj zrób to teraz!

Subskrybuj nasz newsletter

Zapisując się na newsletter zyskasz informację o najnowszych produktach oraz dostęp do specjalnych promocji. Możesz zrezygnować w każdej chwili.