Dyktafon pendrive VOS BLACK-200

299,00 zł
299,00 zł

Ikona potwierdź dostępność przed zamówieniem.png

Pendrive Black-200 to dyktafon, który nie przyciąga uwagi osób trzecich i nie wzbudza podejrzeń. Jest to bardzo praktyczne urządzenie przez nowoczesny wygląd i mini rozmiary.

Ilość

Pendrive Black-200 to dyktafon, który nie przyciąga uwagi osób trzecich i nie wzbudza podejrzeń. Jest to bardzo praktyczne urządzenie przez nowoczesny wygląd i mini rozmiary. Produkt posiada 16GB pamięci wbudowanej (zmieści aż 200 godzin nagrań) .  Produkt potrafi wytrzymać 16h pracy na jednym ładowaniu. Przez wbudowaną detekcje głosu VOS uruchomienie zapisu zajmuje około 2 sekundy. Każde nagrywanie zostaje zapisane na odrębny plik. Z urządzenia można również odtwarzać pliki MP3.

 

Transfer danych z produktu do komputera odbywa się za pomocą portu USB (tego samego co do ładowania akumulatora). Urządzenie może służyć również jako dysk przenośny - pendrive - co czyni je bardziej atrakcyjnym.

  

 

Jak działa?

Aby uruchomić wystarczy przesunąć suwak w pozycję "ON", a nagrywanie/zapis rozpocznie się po 2 sekundach od uruchomienia. Rejestracja będzie trwała do momentu zapełnienia wbudowanej pamięci bądź do wyczerpania akumulatora. Dzięki funkcji VOS nagrania zaczynają się od wykrycia 35dB (bardzo cicho). Po podłączeniu do komputera urządzenie wykorzystywane jest jako zwykły dysk przenośny. Nie jest potrzebna instalacja sterowników i oprogramowania.

 

 

Parametry techniczne:

  • Wewnętrzna pamięć: 16GB,
  • Czas pracy: 16 godzin,
  • Detekcja dźwięku VOS: TAK,
  • Ładowanie: ładowarka sieciowa lub komputer,
  • Jakość dźwięku: zrozumiała rozmowa z 5m,

 

 

W zestawie:

  • Pendrive BLACK-200,
  • Instrukcja w języku polskim.

Dyktafon pendrive VOS BLACK-200

Specyficzne odniesienia

Komentarze (0)

Koniecznie sprawdź

Nie czekaj zrób to teraz!

Subskrybuj nasz newsletter

Zapisując się na newsletter zyskasz informację o najnowszych produktach oraz dostęp do specjalnych promocji. Możesz zrezygnować w każdej chwili.