Laser Treningowy 9mm

250,00 zł
250,00 zł

Ikona Rękojmia 2 lata.png

Laserowy nabój treningowy, kaliber 9mm.

Ilość

Laser Treningowy różni się od naszych popularnych laserów do kalibracji optyki broni. Jak sama nazwa wskazuje - służy on do treningu strzeleckiego. Nie nadaje się do przystrzeliwania broni. Laser Treningowy dzięki miękkiemu, gumowemu włącznikowi aktywowany jest dopiero po naciśnięciu spustu. Zastosowany w urządzeniu laser jest mocny i ma idealnie dobraną długość fali. Sprawia to, że promień lasera jest skupiony, jasny i dobrze widoczny. Specjalne oringi utrzymują laser w miejscu podczas strzelania. Dodatkowo jego specjalna konstrukcja sprawia, że powinien on pozostać w komorze w momencie przeładowania. Nabój laserowy montowany jest w komorze nabojowej broni. Dzięki temu, że jest to przyrząd dedykowany pod konkretny kaliber jest on bardzo precyzyjny i dokładny.

Laser Treningowy aktywowany jest w momencie "oddania strzału" - czyli uderzenia iglicy o gumowy włącznik znajdujący się w miejscu spłonki. Dzięki zastosowaniu specjalnej, elastycznej gumy, iglica jest chroniona przed uszkodzeniem. Laser po aktywacji włącza się na ułamek sekundy pokazując nam punkt trafienia, po czym gaśnie. Jest to bardzo tani, prosty i co najważniejsze wydajny system do treningu bezstrzałowego. Umożliwia nam on trening i poprawę umiejętności w dowolnym miejscu - nawet bez wychodzenia z domu. Laser może być używany także w połączeniu ze specjalnymi, elektronicznymi tarczami i aplikacjami na telefon również dostępnymi w naszej ofercie!

  

BARDZO PROSTA OBSŁUGA

Wystarczy odkręcić końcówkę lasera, wyjąć plastikową izolację i zakręcić końcówkę lasera - laser jest gotowy do użycia. Laser świeci przez ułamek sekundy w momencie "oddania strzału" (przyciśnięcia na gumowy włącznik w miejscu spłonki).

UWAGA!

Przed użyciem lasera upewnij się, że w komorze nie ma naboju. Nie wolno kierować wiązki lasera w kierunku oczu, ludzi i zwierząt. Nie należy wpatrywać się w wiązkę oraz spoglądać na nią przez przyrządy optyczne! Po użyciu należy włożyć z powrotem plastikową izolację lub wyjąć baterie.

Odkręcany element naboju, w który uderza iglica broni, ulega naturalnemu wyeksploatowaniu. Element ten nie jest objęty gwarancją. Jest on natomiast wymienny, dlatego po zużyciu się końcówki nie ma konieczności kupowania nowego lasera, wystarczy sama końcówka.

  • Długość fali: 635nm
  • Moc lasera: <5mW
  • Skupienie wiązki: 0,1 mrad
  • Kolor wiązki: Czerwony
  • Materiał: 100% Mosiądz
  • Kolor łuski: Złoty

 

  • Laserowy nabój treningowy
  • Baterie
  • Instrukcja Obsługi

LBS_9mm_training

Specyficzne odniesienia

Komentarze (0)

Te produkty mogą Cię zainteresować

Koniecznie sprawdź

Nie czekaj zrób to teraz!

Subskrybuj nasz newsletter

Zapisując się na newsletter zyskasz informację o najnowszych produktach oraz dostęp do specjalnych promocji. Możesz zrezygnować w każdej chwili.