Żywołapka na Kuny, Szczury, Norki. Przelotowa 82x17x20.

Żywołapka na Kuny, Szczury, Norki. Przelotowa 82x17x20.

Żywołapka na Kuny, Szczury, Norki. Przelotowa 82x17x20.

69,00 zł
Produkt aktualnie niedostępny.

Opis

Wymiary: 82 x 17 x 20 cm

Przelotowa

 

100% Ocynkowana - Nierdzewna.

Żywołapka dzięki ocynkowaniu jest odporna na zarysowania oraz co najważniejsze nie zardzewieje na deszczu czy śniegu.

 

System Zamknięcia: Zapadkowo-Zatrzaskowy

Bardzo prosty oraz najszybszy i najbardziej skuteczny system zamknięcia. Zapadki zamykają się klinując się wzajemnie. Pułapkę można otworzyć tylko od zewnątrz.

 

Metalowa Osłona Przed Podrapaniem

Rączka do przenoszenia żywołapki jest osłonięta zabudowaną, metalową osłoną, dzięki czemu można przenosić klatkę ze złapanym zwierzęciem bez podrapania ręki.

Żywołapka

 

Bezzapachowa

Pułapka nie jest malowana farbami, których zapach mógłby odstraszyć zwierzęta. Natomiast podczas pakowania żywołapki jest ona dotykana w minimalnym stopniu i zawsze w rękawiczkach aby nie zostawić zapachu człowieka.

 

Skuteczna Tacka Zapadkowa

Tacka posiada aż 4 otwory na 4 jaja - ulubiony przysmak gryzoni w tym kun, łasic i szczurów, ale także kotów, lisów i wydr. Zwiększa to zdecydowanie szansę na uruchomienie zapadki w stosunku do normalnych tacek. Nawet jeśli zwierzę bardzo delikatnie zdejmie jajko, zapadka może się zamknąć na zasadzie przeciwwagi.

Tacka posiada dodatkowo specjalne haczyki do przyczepiania mięsa uniemożliwiające zdjęcie go bez uruchomienia mechanizmu. Haczyki są w 100% bezpieczne dla zwierzęcia.

Żywołapka

Żywołapka

 

! GRATISY !

 

1. Poradnik + Płyta CD

Najlepsze rady jak złapać drapieżnika, klika sprawdzonych metod oraz uwag. Dodatkowo na płycie znajdują się filmy ze złapanymi zwierzętami. Zobaczysz jak walczy kuna, jak agresywny jest złapany lis, jak transportować kunę oraz ją wypuszczać. Dowiesz się na co złapać szczura czy kunę, jak zastawić pułapkę, gdzie ją umieścić czy jak ją zamaskować.

Żywołapka

 

2. Zanęta

Bardzo mocno aromatyczna. Zrobiona na bazie łososia i mięsa. Przyciągnie każdego drapieżnika. Zapakowana w wygodny, zamykany słoiczek.

Żywołapka

 

3. Zawieszka na Substancje Ciekłe i Sypkie

Zawieszka ta idealnie nadaj się do stosowania dostępnych na rynku płynnych lub sypkich przynęt np. dodawanej przez nas zanęty. Dzięki zawieszeniu jej w dowolnym miejscu w klatce, drapieżnik, aby się do niej dostać będzie musiał aktywować mechanizm zamknięcia pułapki.

Żywołapka

 

4. Hak Choinkowy

Idealny do nabicia mięsa i utrudniający jego ściągnięcie bez uruchamiania pułapki. Wykonany z blachy w 100% bezpieczny dla zwierząt.

Żywołapka

 

5. Szczypce do Jaj i Mięs

Specjalne szczypce do umieszczania jaj, mięs lub innych zanęt w żywołapce bez dotykania ich. Zwierzęta są bardzo czułe na zapach człowieka na przynęcie.

Żywołapka

x